Skup motocykli i skuterów

Skupujemy motocykle wszystkich marek i w każdym stanie:
- motocykle (wszystkie pojemności)
- skutery (z wyjątkiem chińskich)
- quad ATV
- microsamoochody

Twój motocykl uległ wypadkowi? A może planujesz zakup nowego pojazdu i nie wiesz, co zrobić ze starym modelem? Z myślą o tych potrzebach powstał nasz skup motocykli, w którym przyjmujemy motocykle, skutery, quady oraz mikrosamochody różnych producentów i o różnych pojemnościach. Zapewniamy profesjonalną oraz kompleksową obsługę, terminowy odbiór, a także wygodną i pewną płatność od ręki. Przekonaj się sam, jakie to proste!

Skup motocykli uszkodzonych

W prowadzonym przez nas skupie motocykli przyjmujemy pojazdy niezależnie od ich stanu technicznego. Skupujemy motocykle powypadkowe, ze znacznymi uszkodzeniami, całe, jak również te bez prawa rejestracji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, odbieramy pojazdy z terytorium całej Polski, a płatność uiszczamy od razu przy odbiorze. Wierzymy, że takie podejście gwarantuje pełną satysfakcję dla obu stron. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak kłopotliwe może być pozbycie się starego motocykla, skutera czy quada, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić to naszym Klientom. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Motomat – profesjonalizm i rozsądne ceny

Jeśli masz skuter bądź motocykl, którego chcesz się pozbyć, zyskując przy tym atrakcyjne wynagrodzenie, skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy pełną transparentność, szybkość działania oraz przystępne ceny. Nie musisz obawiać się o stan swojego pojazdu, chętnie przyjmiemy nawet takie po wypadkach czy poważnych awariach. Ich producent również nie ma dla nas znaczenia – jedynym wyjątkiem są chińskie marki skuterów. Jeśli chcesz sprzedać swój motocykl, skuter, quad bądź mikrosamochód, zrób jego dokładne zdjęcie, a następnie napisz do nas e-maila lub skontaktuj się telefonicznie. Chętnie odbierzemy Twój pojazd, gdziekolwiek się znajduje. Gwarantujemy kompleksową obsługę i fachowe wsparcie. Masz jakiekolwiek pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Całe, uszkodzone, bez prawa rejestracji.
Jeśli chcesz sprzedać pojazd zadzwoń lub napisz maila ze zdjęciem.
Odbiór cały kraj, płatność od ręki przy odbiorze.


Tel: +48 698630274
Email: sklep@motomat.eu

skup motocykli

skup motocykli motomat

skup motocykli motomat

skup motocykli motomat

skup motocykli motomat