Wały kardana

Wał Kardana - sprawdź!

To niezwykle istotny element motocykla odpowiadający za przenoszenie napędu z silnika na tylną oś jednośladu. W jego budowie charakterystycznym miejscem są połączone krzyżowo przeguby, co pozwala na napędzanie zarówno współosiowych, jak i wychyłowych względem siebie części. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wały Kardana do popularnych marek jednośladów, takich jak Suzuki, Honda, Yamaha i innych. Elementy pochodzą z uszkodzonych lub powypadkowych maszyn. Bez obaw – nasi fachowcy przetestowali je i zbadani, więc są w pełni sprawne i nadal mogą służyć innym kierowcom – w tym także Tobie.

Części wałów Kardana

W naszej ofercie znajdziesz zarówno kompletne wały Kardana do motocykla, jak i ich elementy, takie jak dyfery, krzyżaki, wahacze, tarcze i łączniki. Polecamy części, które znajdują zastosowanie w wałach kardana w motocyklach Yamaha, Honda, Suzuki, czy też BMW. W celu jak najłatwiejszego i najszybszego znalezienia przez Ciebie poszukiwanych części zebraliśmy je w jednym miejscu, wykonaliśmy realne zdjęcia i podaliśmy ceny. Dzięki temu możesz wybierać w dostępnym asortymencie w zależności od budżetu, jakim dysponujesz. W przypadku problemów ze znalezieniem potrzebnego modelu – zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i postaramy się znaleźć odpowiednią wersję.

Używany wał Kardana w Twoim motocyklu

Nie chcesz przepłacać za nowe części? A może zepsuł Ci się jedynie niewielki element, a zakup całego kompletu to niepotrzebny wydatek? Zapraszamy do naszego sklepu. Znajdziesz tu wiele zarówno popularnych części i tych, które coraz trudniej dostać, zwłaszcza jeśli nie masz zaprzyjaźnionego mechanika. Wszystkie wahacze, łączniki, przekładnie zostały przez nas dokładnie sprawdzone i opisane, dzięki czemu Twój wybór jest ułatwiony już od pierwszego rzutu oka. Sprawdź nasz bogaty magazyn. Oferujemy kompleksową, miłą i fachową obsługę, a także konkurencyjne ceny, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej! Zapraszamy!

Wały Kardana - części wałów Kardana do motocykla, używane wały Kardana

Wały kardana

Filtr

Pojazdy w całości

Pojemność: 550
Rok: 1984
Cena 2 700,00 zł

Pojazdy w demontażu

Pojemność: 650
Pojemność: 1500
Pojemność: 1050
Pojemność: 750
Cena 2 337,00 zł
Pojemność: 1100
Rok: 2000
Pojemność: 400
Pojemność: 950
Pojemność: 650

Kategoria: Wały kardana

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-42 z 42 pozycji

Aktywne filtry