Dźwignie, klamki

Klamki motocyklowe

Klamka motocyklowa należy do najważniejszych komponentów tworzących każdy motocykl bądź skuter. To najbardziej podstawowy element, bez którego korzystanie z jednośladu byłoby po prostu niemożliwe. Wszystkie części z czasem ulegają jednak zużyciu albo zniszczeniu, dlatego należy przywiązywać szczególną wagę do ich systematycznej konserwacji, a w razie potrzeby – wymiany. Z tego powodu w naszym sklepie oferujemy szeroki wybór używanych, oryginalnych dźwigni motocyklowych w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Jesteś zainteresowany? Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Różnorodne klamki motocyklowe ze sklepu Motomat

Dźwignie motocyklowe pełnią kilka odmiennych funkcji w motocyklu albo skuterze, ale każda z nich ma ogromne znaczenie dla korzystania z pojazdu. Wśród tego rodzaju komponentów można wyróżnić części służące do zmiany biegów, hamowania, a także korzystania ze sprzęgła. Co warte odnotowania, to fakt, iż dwa ostatnie z wymienionych typów dźwigni montowane są zazwyczaj na kierownicy, podczas gdy klamki motocyklowe do zmiany biegów umieszczone są u dołu pojazdu. Niezależnie od tego, czy szukasz uchwytów do motocykla sportowego, skutera, czy choppera, w naszym sklepie bez trudu znajdziesz wszystko to, czego Ci potrzeba.

Tuningowe klamki motocyklowe i nie tylko

W sklepie z oryginalnymi częściami do motocykli i skuterów Motomat oferujemy komponenty pochodzące wyłącznie od renomowanych światowych producentów, takich jak Yamaha, Suzuki, BMW, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, KYMCO czy Piaggio. Stanowi to gwarancję niezawodności, najwyższej jakości wykonania i wieloletniej wytrzymałości. Oprócz klamek motocyklowych w naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór manetek. Nie czekaj! Złóż zamówienie do godziny 13:00, a my wyślemy zakupiony produkt tego samego dnia do dowolnego miejsca w Polsce, ale też na całym świecie. Sprawdź asortyment naszego sklepu z częściami!

Klamki motocyklowe - różnorodne klamki motocyklowe tuningowe

Dźwignie, klamki

Filtr

Rok

Rok

Nazwa kodowa modelu

Nazwa kodowa modelu

Marka

Marka

Model

Model

Pojemność

Pojemność

Pojazdy w całości

Pojemność: 640
Rok: 2005
Cena 15 900,00 zł
Pojemność: 650
Rok: 2004
Cena 12 500,00 zł
Pojemność: 750
Rok: 2003
Cena 5 200,00 zł
Pojemność: 1300
Rok: 2002
Cena 8 500,00 zł
Pojemność: 650
Rok: 2004
Cena 7 000,00 zł

Kategoria: Dźwignie, klamki

Aktywne filtry